MYSecurityCenter’s enquête rond klanttevredenheid geeft fantastische feedback.

 

Vorige maand hield MYSecurityCenter in maar liefst 15 landen een enquête rond klanttevredenheid. We wilden graag de opinie van al onze klanten kennen over onze producten en diensten, met de bedoeling, waar we kunnen, bij te sturen en te verbeteren.

 

Vorige maand hield MYSecurityCenter in maar liefst 15 landen een enquête rond klanttevredenheid. We wilden graag de opinie van al onze klanten kennen over onze producten en diensten, met de bedoeling, waar we kunnen, bij te sturen en te verbeteren.

 

“Geen enkel andere beveiligingsfirma biedt een dergelijke persoonlijke assistentie en opvolging.”

 

“Zeer goede support”

 

“Ik heb de klantenondersteuning nog niet zo vaak moeten raadplegen, maar wanneer het echt nodig was, werd ik fantastisch geholpen.”

 

“Gemakkelijke aanwijzingen, moest het maar een keer installeren en daarna wordt de licentie automatisch verlengd – spaart me heel wat tijd uit en hoef me verder geen zorgen te maken over de beveiliging van mijn computer. Bij twijfels ga ik naar het MY Help menu binnenin de software, zo weet ik zeker dat mijn pc optimaal beveiligd is.”

 

“Ik vond de klantenservice subliem, toen ik een probleem had om het programma op mijn laptop met Windows 7 te downloaden.”

 

“Houdt mijn 3 jaar oude laptop altijd in perfecte staat.”

 

“Het is een hele geruststelling te weten dat er iemand aan de andere kant van de lijn is, die kan helpen indien nodig”.

 

 

Marion Williams, Manager van het departement klantenservice, zegt: “Ik ben zo tevreden over deze feedback, want het toont dat we een goede service leveren. Elke dag zie ik dat ons team hard werkt om de aanvragen zo snel en efficiënt mogelijk te behandelen, hoe groot of klein het probleem ook is. ik ben terecht enorm trots op ons team.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*